Для дошкільнят
Виховуємо білінгвів

Англійська для дошкільнят

На сьогодні понад 700 дітей вивчають англійську в БОЯР.
Для наших найменших учнів пропонуємо:
- англомовний садок «Boyar Pre-school»;
- англомовні курси, за методикою Genki English;
- підготовка до школи;
- англомовні клуби.
Ми знайшли ідеальну формулу для поєднати на уроках навчання і розваги.
Тому можемо сказати, що дітям цікаво навчатись у БОЯР.
Наш англомовний садок «Boyar Pre-school» це дивовижне й вражаюче дитинство малюка. У «Boyar Pre-school» прагнуть виховати двомовних малюків, все навчання будується на інтерактивних методиках та розвиваючих іграх.
13 років досвіду дозволили стати нам експертами у навчанні дітей англійської мови.

БОЯР -експерт у навчанні дітей іноземним мовам
Дошкільнята ще не пишуть і не читають, але вивчають англійську мову методом занурення в англомовне середовище.
Ми переконані що дошкільнятам дуже легко дається англійська мова - вони відмінно копіюють вимову/інтонацію, запам'ятовують лексику/ розуміють на слух та формують прості речення - і їм не потрібно вивчати всі часи та граматичні правила - з часом вони самі вдало додають вірні закінчення та формують правильні запитання!
Вже з перших занять наші вчителі поступово переходять на спілкуватись з малюками виключно англійською і батькам ми рекомендуємо займаючись з дітьми — не перекладати, адже це вміння в дітей формується вже після 6 років. А ставити питання англійською - Як буде зелений? - What color is it- ваш малюк впевнено відповість- It's green.
Шлях до знань лише через задоволення - тому наші заняття побудовані так щоб малюку завжди було цікаво. Діти навчаються граючись - на заняттях в БОЯР дошкільнята завжди танцюють/ співають/ малюють/ стрибають/ складають пазли — вивчаючи англійську мову.


Наша формула успіху перевірена роками - 6 рівнів знань — 6 семестрів. На останньому діти вже вміють читати й писати англійською.
Genki English - англійська для дошкільнят
Тільки в БОЯР новітня методика Genki English розроблена Річард Грехамом - унікальна і суперефективна програма навчання дітей англійської мови GenkiEnglish, за якою працюють вчителі англійської мови в 190 країнах! "Genki" – це японське слово, що означає «живий», «захоплюючий" і "повний енергії". Саме такими і є уроки за цією методикою.

Багаторівнева програма Genki English складається зі слів, пісень та ігор, які дуже легко і весело вчити. Вона містить майже все найголовніше, всю базову англійську лексику, яка необхідна дитині для спілкування. Ігри для вивчення англійської мови для дітей рухливі, цікаві, захоплюючі. Всі слова і фрази, які ми вивчаємо, записані носіями мови, різними голосами і з різною інтонацією. Це найпотужніший інструмент, який дозволяє учням сприймати правильну англійську мову, освоювати англійські звуки і копіювати вимову за носієм. Таким чином, займаючись з українським викладачем, діти вчаться розуміти носіїв, говорити англійською як носії.
Genki курс
6100 грн
 • Тричі на тиждень по 45хв
 • 15 відпрацювань до завершення семестру
 • Економія 300грн
Зареєструватись
Genki місяць
1600 грн
 • Тричі на тиждень по 45хв
 • Безкоштовне відпрацювання у поточному місяці
 • Участь у програмі лояльності
Зареєструватись
Boyar Club card
1200 грн
 • 5 занять у клубах
 • Можливість відвідувати будь-який із клубів
Зареєструватись

Підготовка до школи

Боярівський курс з підготовки до школи базується на методиці В.Федієнка, яка складається з 4-ох структурних розділів:
 • 1. письмо
 • 2. читання
 • 3. математика та логіка
 • 4. довкілля
 • Всю програму ми доповнюємо авторськими матеріалами та працюємо за нашою методикою викладання, яка є ефективною та перевіреною шестирічним досвідом.
  Заняття проводяться тричі на тиждень і триває 45 хвилин, кожному предмету ми приділяємо 20 хвилин на уроці, додаємо веселу пісню, руханку чи гру.
  Значну увагу ми приділяємо і психологічній адаптації дитини, адже підготовка до школи- це і нові соціальні правила, ролі, дітки вчаться сидіти за партами, концентрувати увагу, самостійно справлятися зі шкільним приладдям.
  Підготовка до школи
  1600 грн
  • 45 хвилин урок
  • 2 відпрацювання
  • 11-12 занять у місяць
  Зареєструватись
  Клуби для дітей
  1
  Cooking Club
  Cooking club Англійська в побуті, в житті - це найкращий формат навчання, тому ми запрошуємо маленьких білінгвів практикувати розмовну англійську, готуючі цікаві смаколики. Діти швидко засвоюють назви інгрідієнтів, кольори, смаки та назви процесів.
  Вкінці кожного заняття у нас традиційне чаювання та спілкування англійською. Рецепти, навчальні матеріали та враження залишаються у дитини.
  2
  lego club
  Навчання відбувається за допомогою конструкторів Лего, вивчають лексику, складають конструктор за схемою, вчаться працювати в команді. Ваша дитина вивчатиме мову, розвиватиме логічне мислення, дрібну моторику рук, збагачуватиме словниковий запас.
  3
  Paw Patrol Club
  Навчання з улюбленими цуценятами-супергероями! Ми ретельно аналізуємо усі фрази та поняття у мільтфільми, діти не лише вивчають англійську, а й розмовляють про моральні засади: любов, дружбу, вміння ділитися, відчувати сум та радість.
  Кожного заняття ми поповнимо словничок дитини, мінімум 5 словами, а для кращого засвоєння- своїми руками будемо ліпити, моделювати, клеїти, складати головних героїв мультфільму.
  Розумним бути модно
  Зареєструватись
  Залишіть контактні дані і наш адміністратор зателефонує у зручний для Вас час
  Курс
  Виберіть філію